Gürkan Elektrik Hakkında

Hakkımızda

Kocaeli iş makinası servisi

İş makinası tamiri sektöründe güler yüzlü ve kaliteli hizmet yapısıyla kısa zamanda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan firmamız müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyat aralığında verme çabasını faaliyete başladığı günden bu yana devam ettirmektedir. İnsanlık tarihi kadar köklü bir geçmişe sahip ticaret sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri modernize edip sektörde örnek olacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hizmette kalite prensibinden hiçbir zaman taviz vermemiş olan firmamız sektörde bulunduğu vazgeçilmez konumunu disiplinli ve prensipli çalışmalarına borçludur.

Deneyimli yönetim kadromuz, güçlü finansal kaynaklarımız ve sağlam alt yapımızla sektörde çığır açacak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Hizmetten ziyade kalite satışı yapan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine riayet eden faaliyetleriyle sektörde sıklıkla tercih ediliyor. İş makinaları  işlerinde bizi tercih eden müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmediğimiz gibi yaptığımız işin yalnızca hizmetten ibaret olmadığının farkında olarak müşterilerimize bir aile sıcaklığını yaşatacak deneyime de sahibiz.

Aynı zamanda Kocaeli iş makinası tamiri konusunda bir çok ödül kazanmış ve en iyi servis olarak adımızı yazdırmış bulunmaktayız.

Kocaeli iş makinası servisi